LIPS ointment

€3.08
Pomadë e cila mbron dhe mirëmban lëkurën e gojës. E rekomanduar në rast carje të pjesëve anësore të buzëve, abrazioneve apo deskuamimit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11170

Përbërësit aktiv ndihmojnë në rigjenerimin, zbutjen dhe mirëmbajtjen e një lëkure të shëndetshme. Pomada ka veti bakteriostatike dhe fungostatike që mbrojnë nga kontaminimi bakterial dhe fungal.

Përdorimi: Përdoreni sipas nevojës.

Përbërësit: Ekstrakt Sherebele (Salvia officinalis), Vitamina B2, Zink.

Paketimi: 5 ml                      

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI NUTRI Rruga e Dibres Tirane06942697419
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas trupit Buzet
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.