Select Stethoscope

11 200 Lekë
Littmann- Stetoskop Select
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1929

- Koke e njeanshme per kapje dhe perdorim me te lehte.

- Diafragma e akordueshme; Degjoni tinguj me frekuence te larte ose te ulet duke pershtatur presionin e aplikuar tek koka e stetoskopit

- Kufje me tapa veshesh te buta dhe praktike te cilat ofrojne izolim akustik te shkelqyer

- 2 vite garanci

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
Specifikime
Sipas Linjave Littmann
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.