Rigenforte Lozione Urto

3 950 Lekë
Locion hidroalkolik, pjese e trajtimit Rigenforte, e pasur me perberes ushqyes, tonifikues dhe forcues per floket dhe rrenjen e tyre.
Disponibiliteti: Ne gjendje

E studiuar për të parandaluar dobësimin ose rënien e përkohshme të flokëve.
Aplikimi i Lozione Urto Rigenforte dhe masazhi kutan bashkëveprojnë për të parandaluar fazën fillestare të dobësimit të flokëve dhe favorizojnë funksionet fiziologjike të lëkurës së kokës.

Përdorimi: Aplikoni produktin tek skalpi dhe masazhojeni me krëhër gjatë gjithë gjatësisë së flokut, pastaj me majat e gishtave vazhdoni masazhin tek skalpi, derisa locioni të përthithet plotësisht. Mos e shpërlani. Produkti i lë flokët të pastër dhe me aromë të mirë. Falë paketimit praktik, produkti mund të shpërndahet në mënyre uniforme, ose të përdorni më shumë aty ku keni nevojë.

Paketimi: 12 flakon x 10 ml

Biotinax

Mentol

Kafeinë

Diamino Pirimidina

Pantenol

Vitaminë E

Vitaminë F

Qeliza staminale

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI KRISTAL BERATBERAT0693309795
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.