Cocoa Butter Lotion

1 420 Lekë
Locion i formuluar me 6% gjalpe kakaoje dhe ekstrakt Rodiola i cili mbron lekuren nga stesi i agjenteve te jashtem.

Locion i formuluar me 6% gjalpë kakaoje dhe ekstrakt Rodiola i cili mbron lëkurën nga stesi i agjentëve të jashtëm. Aloe Vera dhe Alantoina qetësojnë irritimet e lëkurës. Vaj i bajameve zbut dhe hidraton lëkurën.

Përdorimi: Aplikoni kremin në zonat që kanë nevojë për hidratim.

Paketimi: 237 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.