Vitamin C & Sea Buckthorn Lotion

1 960 Lekë
Locion me Vitamin C dhe Sea Buckthorn i cili ushqen dhe rigjeneron lekuren e thate dhe pa jete.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Locioni me Vitaminë C dhe Sea Buckthorn është formuluar për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën e thatë. Gjalpi Shea, vaji i kokosit dhe vaji ullirit ndihmojnë në mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës. Vitamina C zbardh lëkurën, ndërsa vitamina E dhe Sea buckthorn e ushqejnë atë. Kastraveci, kamomili dhe Aloe Vera zbusin, tonifikojnë dhe hidratojnë. Acidi Hialuronik dhe kolagjeni marin ndihmojnë në përmirësimin e elasticitetit.

Përdorimi: Aplikoni gjatë ditës locionin në lëkurë sa herë të jetë e nevojshme.

Paketimi: 237 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.