Brightening Face Cleanser

2 200 Lekë
Locion pastrues per te gjitha tipet e lekures.
Availability: In stock
SKU: 1022

- Balancon barrieren hidrolipidike

- Shperndahet me lehtesi

- E le lekuren te bute dhe te fresket

Perdorimi: Aplikoni ne lekure ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 200 ml

Perberja: Morus alba (ekstrakt i rrenjes se pemes se manit)

Etoksilat alkooli

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.