Soothing face lotion

2 300 Lekë
Locion qetesues per kujdesin e lekures sensitive.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 4990

- Shmang rritjen e reaktivitetit te lekures se ndjeshme.

- Absorbohet lehte,pa e lene lekuren te yndyrshme,

- Parandalon dehidratimin.

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje. Ideal si baze makeup-i

Paketimi: 50 ml  

Perberja: Kompleksi mbrojtes i lekures:

Bisabolol

Acid hialuronik

Squalane

Isis

Izomerat i sakaridit

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.