DEFENCE REFRESHING TONING LOTION

€12.96
Locion tonik, pa alkool, per lekura normale dhe te thata. Neutralizon pH e lekures. Produkt ideal per te perfunduar pastrimin e fytyres dhe per t'i dhene nje ndjesi te menjehershme freskie.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2126

Permban:

Aloe vera: Ekstrakt i bimeve Aloe, me veti hidratuese, qetesuese dhe mbrojtese te lekures.

Uje te distiluar (Hamamelis): Luan rolin e nje astrigjenti te bute.

Uje i  distiluar (trendafili ): Efekt freskues dhe qetesues.

Pantenol dhe alantoine: Efekt qetesues dhe mbrojtes per lekuren.

Kompleksi hidratues (sorbitol, natriumi PCA dhe laktat natriumi):  Efekt  ribalancues ne barrieren hidrolipidike te lekures.

Perdorimi: Me nje tampon pambuku, aplikoni produktin ne fytyre dhe qafe, pas pastrimit te fytyres me laresin e zakonshem. Nuk ka nevoje per shpelarje.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.