LUBRIFIKANT CONTROL Chocolate (Pleasure Gel)

€5.67
Lubrifikant me arome cokollate. Lehteson penetrimin gjate raportit, respekton fiziologjine e lekures, nuk le njolla dhe mund te perdoret se bashku me prezervativin.
Availability: In stock
SKU: 9941

Paketimi: 50 ml

Perberja: Me baze uji, pa sheqer, pa paraben.

Ngjyra: Transparente

Aroma: Cokollate

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Products specifications
Sipas Linjave Control Condoms
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.