Noni 450 mg Veg Capsules

2 800 Lekë
Lufton radikalet e lira. Polisaharide te vecanta dhe fitonutriente.
Availability: Out of stock
SKU: 11756

Noni (Morinda citrifolia) rritet në zonën jugore të paqësorit dhe është përdorur tradicionalisht si tonik nga popullsia e këtij rajoni. Noni përmban shumë polisaharide, fitonutriente, bioflavonoide dhe estere të acideve yndyrore. Këto përbërës janë të njohur për vetitë e tyre antioksiduese dhe për mirëmbajtjen e një përgjigje të shëndetshme imunitare dhe qelizore.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë sipas nevojës, mundësisht me stomakun bosh para vaktit.

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Noni (Morinda citrifolia) (fruti)

450 mg

*

Përbërës të tjerë: Celulozë (kapsula), acid stearik (origjinë bimore), stearat magnezi (origjinë bimore) dhe silicë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.