Brewer's Yeast 650 mg Tablets

1 700 Lekë
Maja e pasur me vitamina te grupit B, minerale, aminoacide dhe B-glucan.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Me vitamina të grupit B, minerale, aminoacide dhe B-glucan

NOW® Brewer’s Yeast përmban vitamina, kryesisht të grupit B, minerale dhe përbërës të tjerë si aminoacide dhe B-glucan. Pa shtesa të tjera sintetike. Tiamina (Vit.B1), Riboflavina (Vit.B2), Vitamina B6, Niacina, Acidi Folik, Biotina dhe Acidi Pantotenik gjenden në formë natyrale tek kjo maja.

Përdorimi: 3 tableta, 3 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 200 tableta

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

5

*

Totali Karbohidrateve

1 g

<1%

Proteina

1 g

2%

Maja

1.95 g

*

Përbërës tjerë: Hidroksipropil celulozë, acid stearik (origjinë bimore), Kroskarmelozë natriumi, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe dioksid silikoni.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.