Maschera Balsamo BIO VEGAN

€14.18
Maske + Balsam bio dhe vegan i formuluar posacerisht per floke te te lyer, te thate dhe te demtuar. Me arome te kendshme frutash.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2737

Permban:

Gjalp avokado dhe Pantenol - ushqejne flokun e demtuar.

Vaj bajame - hidraton dhe shkelqen flokun.

Qelizat staminale te molles - ndihmojne ne rigjenerimin e skalpit te kokes.

Horsetail (keputja) dhe xhinseng - hidratojne, ristrukturojne dhe shkelqejne flokun e thate.

Perdorimi: Mund te perdoret si maske ose si balsam per floket. Aplikohet ne floke te lagur, lihet pak minuta dhe shperlahet.

Paketimi: 250 ml

Nuk permban SLS, bio, vegan, e testuar per nikelin, parfum hipoalergjik.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFloket
Sipas tipit te produktitBalsam
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.