Maschera Scrub Liposomia

€17.01
Maske dhe skrab ne nje produkt te vetem. Lufton rrudhat ekzistuese dhe parandalon krijimin e rrudhave te reja.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2264

Permban:

Vaj argani dhe acid hialuronik - efekt te fuqishem hidratues, ushqyes dhe zbutes.

Lipozome te sojes - ndihmojne ne depertimin e lendeve vepruese ne shtresat me te thella te lekures. Rera Quartz - ushtron nje veprim mekanik I cili stimulon mikroqarkullimin dhe rigjenerimin qelizor, si dhe furnizimin e indeve me oksigjen.

Ekstrakt propolisi - veprim purifikues.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure te paster dhe te thate 1 ose 2 here ne jave. Lihet te veproje per 20 minuta, pastaj masazhohet per tre minuta me levizje rrethore dhe shperlahet me uje te ngrohte. Pas perdorimit te saj rekomandohet aplikimi i Siero Iper Idratante Liposomia.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitMaska
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.