DEFENCE MASK INSTANT PURE

1 750 Lekë
Maske e zeze per fytyren, e pershtatshme per lekure te kombinuar dhe te yndyrshme. Kjo maske absorbon yndyren dhe ndihmon ne mbylljen e poreve, duke lene lekuren te pastruar, te matifikuar dhe te bute.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10060

Permban:

Qymyr nga druri bambuse:  Ka veti shume te mira absorbuese.

Perzierje nga argjila e gjelber, e kuqe dhe e bardhe (kaolina): Absorbon sebumin dhe papastertite.

Ekstrakt bredhi Norvegjez: I pasur me polifenole dhe me veti antibakteriale dhe antioksiduese.

Ekstrakt Spirea ulmaria: Ka veti astringente, rregullon nivelin e sebumit, pastron lekuren dhe parandalon imperfeksionet e lekures.

Perdorimi:  Aplikojeni 1-2 here ne jave ne te gjithe fytyren ose vetem ne zonen T, duke shmangur zonen rreth  syve. Lereni te veproje per 5-10 minuta, me pas shpelajeni me uje te vaket.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci TUSHAJ_LELezhe21522611
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI MEDIKAMENTATIRANE
FARMACI ARDI TIRANETIRANE0692089899
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.