Rich Energy Mask

2 000 Lekë
Maske energjizuese e cila i rikthen vitalitetin lekures.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1130

- Rigjeneron dhe redukton shenjat e lodhjes

- Hidraton ne thellesi

- Mbron nga radikalet e lira

- Stimulon formimin e qelizave te reja.

- Veti emoliente

Perdorimi: Aplikoni masken ne lekuren e pastruar.Lereni per 20 minuta dhe shpelajeni me uje te ngrohte.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Acidi hialuronik

Camellia sinensis

Vaji i avokados

Gjalpi shea

Vitamine A

Vitamine E

Pantenol

Izomerat sakaridi

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.