DEFENCE MASK INSTANT HYDRA

1 750 Lekë
Maske hidratuese per lekure te thate te dehidratuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10058

Permban:

Acidi Hialuronik ne pesha te ndryshme molekulare: Forcon funksionin barriere dhe lufton dehidrimin.

Acidi hialuronik ne mikrosfera:  Hidratim afatgjate, i jep lekures shkelqim dhe minimizon rrudhat.

Ekstrakti i Malakitit:   I  pasur me oligoelemente, forcon mbrojtjen e lekures, lufton stresin oksidativ dhe ka efekt detoksifikues.

Perdorimi: Aplikojeni 1-2 here ne jave ne darke ne nje shtrese te holle. Lereni te veproje 10 min dhe me pas shpelajeni, ose vendosni nje shtrese pak me te trashe dhe lereni te veproje gjate nates si nje “ sleeping mask “ per nje trajtim hidratues intesiv.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.