DEFENCE MASK INSTANT GLOW

1 750 Lekë
Maske peeling me acid glikolik. Rekomandohet te perdoret per ti dhene shkelqim lekures se lodhur dhe per te stimuluar procesin natyral te rigjenerimit qelizor.
Availability: In stock
SKU: 10059

Permban:

Acidi Glikolik: Alfahidroksi Acid (AHA) me efekt eksfoliues. Eleminon qelizat e vdekura ne shtresen e jashtme te lekures, duke pershpejtuar rigjenerimin dhe duke i dhene lekures shkelqim dhe butesi.

Ekstrakti Lychee (Litchi chinensis)Lufton stresin oksidativ.

Perdorimi: Aplikojeni 1-2 here ne jave, ne darke me nje shtrese te holle. Lereni vetem 1 minute dhe pastaj shpelajeni. Shmangni zonen rreth syve. Nuk rekomandohet per lekura hipersensitive.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MEDIKAMENTATIRANE
FARMACI ARDI TIRANEKomuna e Parisit Selite e Vogel Tirane 0692089899
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI LULETA SHKODERPrane Hotel Rozafa_SHKODER022254996 / 674619596
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331 / 0684053532
FARMACI FARMA NET 12Rruga Bajram Curri Kati perdhe Z.K 8130 TIRANE042275675
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci Teuta- BRBERAT0684391564
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI DITE E NATE 32Tirane Njesia bashkiake 5 ,Rruga Islam Alla ZK83800699910010
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.