DEFENCE MASK INSTANT GLOW

1 750 Lekë
Maske peeling me acid glikolik. Rekomandohet te perdoret per ti dhene shkelqim lekures se lodhur dhe per te stimuluar procesin natyral te rigjenerimit qelizor.
Availability: In stock
SKU: 10059

Permban:

Acidi Glikolik: Alfahidroksi Acid (AHA) me efekt eksfoliues. Eleminon qelizat e vdekura ne shtresen e jashtme te lekures, duke pershpejtuar rigjenerimin dhe duke i dhene lekures shkelqim dhe butesi.

Ekstrakti Lychee (Litchi chinensis)Lufton stresin oksidativ.

Perdorimi: Aplikojeni 1-2 here ne jave, ne darke me nje shtrese te holle. Lereni vetem 1 minute dhe pastaj shpelajeni. Shmangni zonen rreth syve. Nuk rekomandohet per lekura hipersensitive.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci BULICA PHARMAKukes Lagja nr 7 Rr Zabeli, Ndertese nr 10692292368
FARMACI ENAFARMATirane692976138
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
MEGATEK SHATirane, Kashar Katund i Ri superstrada TR-DR km60692090222/0035542388306
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.