Dead Sea Black Mask

400 Lekë
Maske peeling me substanca active te detit te vdekur. Substancat active veprojne intensivisht deri ne shtresat me te thella te epidermes ku intensifikojne veprimin e tyre.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1112

- Permireson profiling e poreve

- Rregullon aktivitetin e gjendrave te sebumit

- Perthith lipidet e teperta dhe ka efekt antiinflamator

- Rezultatet vihen re qe me aplikimin e pare

- Lekura rifiton elasticitetin dhe hidratimin optimal

Perdorimi: Perzieni 30 gr puder me 90 ml uje derisa te formohet nje mase homogjene. Lereni te veproje per 15 minuta. Aplikoni nje here ne jave.

Paketimi: 30 gr

Perberja: Mikroelemente nga deti i vdekur

Kokrriza mineralesh

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
Farmaci Ada_GJGjirokaster lagjja 18 shtatori kt1693204066
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci EMA PHARMA Durres Lagjja nr 3 Rruga Grigor Durrsaku pll 462 0698237600
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI FLORATirane0682065190
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.