Goodnight Hand Mask

2 650 Lekë
Maske per duart gjate nates.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11274

Ushqen dhe zbut duart tuaja duke i lene ato te buta e shume te lemuara. E pasur me biotine, e cila forcon thonjte dhe barrieren mbrojtese te lekures. Urea zbut dhe hidraton duart. Bisabolol ka efekt anti-inflamator dhe ndihmon ne rigjenerimin e lekures.

Perdorimi: Aplikoni masken ne duar te pastra ne mbremje. Ju mund te vishni nje pale doreza pambuku dhe ta mbani masken gjate gjithe nates. 

Paketimi: 75 ml

Perberja:

Biotine

Ure

Bisabolol

Glicerine

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitDuart dhe thonjte
Sipas tipit te produktitMaska
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.