Maschera Capelli Doposole BIO&VEGAN

€19.04
Maske per floket, me veti te fuqishme ushqyese dhe riparuese. Vecanerisht e pershtatshme per trajtimin e flokeve te thate e te demtuar nga ekspozimit ne diell, uji me klore dhe me krip, si dhe per shkak te larjeve te shpeshta te flokut.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10275

Fale kombinimit te ekstrakteve organike dhe vajrave zbut dhe shkelqen floket tuaj, si dhe i ben te krihen lehtesisht.

Perdorimi: Pas larjes se flokut me shampo dhe shperlarjes se tij, aplikohet maska ne te gjithe gjatesine e flokut, vecanerisht tek majat, lihet te veproje per 2-3 minuta dhe shperlahet. Rekomandohet te aplikohet 2 here ne jave.

Paketimi: 200 ml

Organike, vegan, e testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Balsam
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.