Maschera 24% - Mantenimento BIO&VEGAN

€29.97
Maske per lekura normale dhe mikse. Ideale per te parandaluar dhe trajtuar rrudhat. Permban perqindje te larte te acidit glikolik 24 %. Gjithashtu permban dhe mullage te bardhe, aloe vera dhe gjalpe shea, te cilat hidratojne ne thellesi lekuren.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1906

Perdorimi: Aplikohet 1-2 here ne jave, pas aplikimit te BEFORE TREATMENT LOTION, lihet te veproje 5-10 minuta dhe me pas shperlahet me uje te ngrohte. Pas perdorimit te maskes rekomandohet aplikimi i IPERIDRELLA CREAM.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI AMOS (F.KRUJE)FUSHE KRUJE LAGJJA PUNETORI KRUJE0672960195
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.