Rejuvenating mask

4 000 Lekë
Maske rigjeneruese me veprim te fuqishem antirrudhe per lekuren e maturuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3057

- Revitalizon

- Mbron nga radikalet e lira

- Ushqen dhe zbut lekuren

Perdorimi: Aplikoni Masken Rejuvenating ne lekuren e pastruar dy deri ne tre here ne jave. Lereni per 10-15 min dhe shpelajeni me uje te bollshem.

Paketimi: 50 ml

Perberja: CRC (Kompleksi I rigjenerimit qelizor) Ekstrakt I terfilit te kuq dhe caji I zi I fermentuar (kombucha)

Kompleksi I ndjeshem (Centella Asiatica)

Bisabolol

Acid Hialuronik

Vaj Macadamia

Gjalpe Murumuru

Vitamin E

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.