DEFENCE SUN MELTING CREAM 30

1 600 Lekë
Mbrojtes dielli per fytyren me SPF 30, per lekura normale dhe te thata.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2844

Krem mbrojtes nga dielli me nje strukture te bute, te rehatshme, jo ngjitese. Ideal per fytyrat e thata.
Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

  • Mbron nga demtimet afatshkurtra qe shkaktojne rrezet UVA dhe UVB.
  • Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.
  • Mbron nga demtimet afatgjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Permban:

Kompleks Pro-Repair:  nje sinergji e veçante e perberesve aktive:

  • Niacin: ndihmon per te luftuar demtimin biologjik, duke forcuar keshtu mekanizmat e mbrojtjes natyrore te ADN-se dhe riparimit.
  • Beta-Glukan/L-Carnitine: Patente e perberesve qe stimulon sistemin mbrojtes natyral te lekures dhe lufton radikalet e 
  • Vitamina E: ka efekt antioksidues.

Perdorimi: Aplikoni produktin para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin (cdo dy ore) sa here te jete e nevojshme.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DENADA_TRTIRANE0692915733 / 0692915783
Farmaci MELA (Shengjin)Lezhe Shengjin Lagjja Qender Shengjin 0699195282
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
FARMACI E*DIELL Lezhe Shengjin ISHULL-SHENGJIN LEZHE0694050644.0692052667
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
Farmaci PerlaTirane Kashar Lagjja Misto Mame Pallatet Arbion-AZ0696458025
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.