Face guard Advanced

2 700 Lekë
Mbrojtes me SPF 30.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1350

- Mbron lekuren nga plakja e parakohshme

- Me filtra UVA /UVB, Ektoine dhe agjente kunder rrezeve IR

Perdorimi: Aplikoni cdo mengjes

Paketimi: 30 ml

Perberja: Dioksid Titaniumi

Metoksicinnamati Etilik

Octocrylene

Bis-ethylhexyloxyphenol

Metilen Bis –benzotriazolil

Tetra metilbutilfenol

Dietilaminohidroksibenzoil Heksil Benzoat

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.