Lined Gel Tubing With Integrated Toe Separator

1 100 Lekë
Mbrojtes per gishtin ne forme tubi, me xhel polimer te mbeshtjelle nga nje material i bute elastik, i kombinuar me nje ndares gishti, per te siguruar nje distance midis gishtave.
Availability: In stock
SKU: 2774

Mbron gishtat, lehteson presionin dhe ferkimin e ushtruar mbi to. I pershtatshem per tu perdorur ne rast te problemeve me thonjte. Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren. Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve. Lahet lehtesisht dhe mund te perdoret disa here. I disponueshem ne dy masa.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Products specifications
Sipas Linjave Safte
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.