DEFENCE SUN STICK 50+

1 650 Lekë
Mbrojtje e larte nga dielli, per zonat me delikate.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2860

Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

- Mbron nga demtimet afatshkurtra qe rrezet UVA dhe UVB shkaktojne.

- Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.

Mbron nga demtimet afategjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Me nje teksture te bute qe aplikohet lehtesisht, i pershtatshem per tu aplikuar ne zona delikate si hunda, buzet, veshet, nishanet dhe shenjat e shkaktuara nga plage te ndryshme.

Permban:  

Filtra UVA dhe UVB

Kompleks Pro-Repair:  nje sinergji e vecante mes perberesve aktiv si:  

Niacina: Lufton demet biologjike, duke forcuar mbrojtjen natyrore te ADN-se dhe mekanizmat e rigjenerimit.

Beta-Glukan / L-karnitine: Patente perberesish qe stimulojne sistemet e mbrojtjes natyrale te lekures, dhe luftojne kunder radikaleve te lire.

Vitamina E: Ka veti antioksiduese.

Gjalpe Shea: zbut dhe mbron lekuren.

Perdorimi: Aplikojeni produktin para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin sa here te jete e nevojshme ose cdo dy ore.

Paketimi: 9 ml

 

 

 

 

 

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KARANXHA DRDurres0698552052
Farmaci Adna CaneKavaje Kryemedhenj0672086651
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
Farmaci LOISTirane Rruga Siri Kodra, blv i ri pran Asllan Lala0675454949
Farmaci FranklinTirane Rruga Frang Bardhi kt 1 0695331967
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/3640672315574
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
Farmaci Orange farmaci 030Tirane Blv Zogu i pare , ish pallati Zeri i Popull
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI BRITANIKE Tirane Tirane Rruga"Sami Frasheri", Pall "Orion", kt 1675182105
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.