MagnesiumOil Joint- 100 ml

1 800 Lekë
Me permbajtje glukozamine dhe mentoli, per te ndihmuar ne funksionin e kyceve dhe muskujve per me shume energji dhe elasticitet.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Me përmbajtje glucosamine dhe mentoli, për të ndihmuar në funksionin e kyceve dhe muskujve për më shumë energji dhe elasticitet. 10 sprucime shpërndajnë 50mg (51% RDA) formë elementare optimale përthithshme magnezi dhe 105 mg glukozaminë.

Përdorimi: Aplikojeni në trup dhe masazhojeni. Për më shumë rezultat, këshillohet që të përdoret pas ushtrimeve ose dushit në lëkure të lagur.

Paketimi 100 ml (600 sprucime)                     

Si funksionon magneziumi transdermal?

BetterYouMagnesiumOil përthithet nga poret e epidermës, në këtë mënyrë kalon direkt në enët e gjakut dhe muskujt poshtë tyre duke eleminuar kalimin në organet e aparatit tretës në të cilin shumë përbërës ushqimor nuk përthithen. Garanton një përthithje optimale, shumë më efektive se kapsulat dhe tabletat.

I përshtatshëm për:

  • 13 vjec e sipër
  • Vegjetarian
  • Vegan

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI ISARTI TIRANEAllias TIRANE042369930, 0696210485
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI LINASALUD Lagjja nr.3 Durres Rruga Migjeni_Durres0682053299
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.