Melafadin Toner 100 ml

€10.53
Tonik për fytyrën me efekt zbardhues, i pasur me ekstrakte të pemës së manit, SORR dhe ekstrakt aloe vera.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11789

Efekt antioksidant, qetesues dhe hidratues.

Perdorimi: Aplikoni tonikun me tampon pambuku pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 100 ml

Përbërësit:

Morus alba: Ekstrakt nga rrënja e pemës së manit, inhibon tirozinazën.

Ekstrakte të bimëve Siegesbeckia orientalis dhe Rabdosia rubescens: inhibojnë përthithjen e melaninës në keratinocite, kanë efekt zbutës, antioksidantë si dhe i dhurojnë lëkurës tuaj një shkëlqim natyral.

Glicerinë: Hidraton dhe zbut lëkurën.

Aloe Vera: Zbut dhe hidraton lëkurën.

Alantoinë: Rigjeneron dhe zbut lëkurën.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.