Melatonin 5 mg Veg Capsules

1 220 Lekë
Melatonina eshte nje hormon e cila rregullon ciklin e gjumit dhe mbron qelizat nga radikalet e lira.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Melatonina është një hormon dhe antioksidant i fuqishëm, që prodhohet natyrshëm në gjëndrën pineale dhe i pranishëm në sasi të larta në traktin gastrointestinal. Ajo rregullon ciklin gjumë – zgjim, lehtëson procesin metabolik të trupit për radikalet e lira duke kryer shumë funksione biologjike të trupit, të trurit dhe të gjëndrave, rregullimin e sistemit imunitar dhe mirëmbajtjen e mukozës gastrointestinale.

Përdorimi:  Merrni 1 kapsulë para gjumit.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Melatoninë

5 mg

*

Përbërës të tjerë: Celulozë, Polisaharide bimore (kapsula) dhe Stearat Magnezi (origjinë bimore)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI NIKATirane0699150030
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI UNIVERS PLUS_TRTirane0694845553
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
Farmaci BORA-VLVlore682027785
FARMACI KLODI FIERFIER34226314
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI ANASTASJA VAJA(GREKE)Rruga Bardhyl TIRANE698357674
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.