Melatonin Extra Strength 10 mg Veg Capsules

2 450 Lekë
Melatonina eshte nje hormon e cila rregullon ciklin e gjumit dhe mbron qelizat nga radikalet e lira.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Melatonina është një hormon dhe antioksidant i fuqishëm, që prodhohet natyrshëm në gjëndrën pineale dhe i pranishëm në sasi të larta në traktin gastrointestinal. Ajo rregullon ciklin gjumë – zgjim, lehtëson procesin metabolik të trupit për radikalet e lira duke kryer shumë funksione biologjike të trupit, të trurit dhe të gjëndrave, rregullimin e sistemit imunitar dhe mirëmbajtjen e mukozës gastrointestinale.

Përdorimi:  Merrni 1 kapsulë para gjumit.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Melatoninë

10 mg

*

Përbërës të tjerë: Celulozë, Polisaharide bimore (kapsula) dhe Stearat Magnezi (origjinë bimore)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI MATA 2_DRL.13 Rruga"PAVARSIA"Plepa Durres0682599458
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.