Melatonin 3 mg Veg Capsules

730 Lekë
Melatonina eshte nje hormon qe rregullon ciklin gjume-zgjim dhe mbron qelizat nga radikalet e lira.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Rregullon ciklin e gjumit
  • Mbron qelizat nga radikalet e lira

Melatonina është një hormon dhe antioksidant i fuqishëm, që prodhohet natyrshëm në gjëndrën pineale. Ajo rregullon ciklin gjumë – zgjim, lehtëson procesin metabolik të trupit për radikalet e lira? duke kryer shumë funksione biologjike të trupit, të trurit dhe të gjëndrave, rregullimin e sistemit imunitar dhe mirëmbajtjen e mukozës gastrointestinale.

Përdorimi:  Merrni 1 kapsulë para gjumit.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Vitamin B6 (Piridoksinë HCl)

3 mg

176%

Melatoninë

3 mg

*

Përbërës tjerë:  Miell orizi dhe hipromelozë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI DITE NATE (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI Dite Nate Zog i ZiZogu i ZI TIRANE692512558/ 0697819239
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI FLORITirane
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
FARMACI GJOCITirane0696509999
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.