MYslim

€15.80
Suplement ushqyes me bazë Garcinia Cambogia dhe kafe jeshil i cili ndihmon në stimulimin e metabolizmit energjitik në organizëm.
Availability: In stock
SKU: 11514

Është një aleat i dietave me kalori të reduktuara dhe gjithashtu një zgjidhje natyrale për të humbur peshë dhe për të optimizuar përthithjen e përbërësve. MySlim gjithashtu ndihmon në reduktimin e ndjenjës së urisë, në këtë mënyrë arrin të mbajë nën kontroll peshën trupore.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë, 30 minuta para vaktit kryesor.

Përbërësit: Garcinia Cambodiga 600 mg, Kafe jeshile 400 mg

Paketimi: 60 tableta x 1060 mg

Nuk përmban: Aroma artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, ëmbëlsues, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG, sheqer. Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI NIKEDA VOREVORE672178065
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI XHENITirane
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.