NO DOL Cerotti

1 400 Lekë
Ngjitese praktike per zona te ndryshme te trupit te prekura nga dhimbjet muskulare, artikulare dhe kontraktura.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Ngjitëse praktike për zona të ndryshme të trupit të prekura nga dhimbjet muskulare, artikulare dhe kontraktura (dhimbje reumatike, trauma sportive, dhimbje mesi dhe qafe). Ngjitëset përmbajnë arnika, kamfor, artiglio del diavolo, shelg, squfur dhe livando: përbërës me veprim hidratues, zbutës dhe antioksidues që e bëjnë heqjen e ngjitëses më pak të bezdisshme dhe shmangin acarimet e lëkurës. Veprim për 24 orë.

Përdorimi: Aplikoni ngjitësen në zonën e prekur dhe lëreni të veprojë për 24 orë, pastaj të zëvendësojeni me një tjetër. Ngjitëset mund të priten me gërshërë nëse nevojitet një madhësi më e vogël.

Paketimi: 5 ngjitëse 

Arnica

Artiglio Del Diavolo

Shelg

Livando

Squfur

Kamfor

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI LIVIDATirane042360334
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI JON TRIsh Blloku-Tirane0695832940
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE 0694890175
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane0695792505 , 0675789663
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES692050515
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI MISHELDURRES0674044040
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE0692800714
FARMACI WESTTirane0694005055
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.