BetterYou Iron Oral Spray

1 470 Lekë
Nje zgjidhje e shkelqyer per shqetesimet e tretjes dhe perthithjen e ulet te provuar nga suplementet e hekurit ne trajte tablete ose kapsule.
Disponibiliteti: Ne gjendje
 • Përthithje maksimale
 • Shmang shqetësimet e tretjes.
 • Minimizim i lodhjes dhe plogështisë
 • Ndihmon në mbrojten e funksioneve konjitive
 • Ndihmon në mbrojtjen e sistemit imunitar
 • Shmang shqetësimet e tretjes
 • 5 mg për dozë
 • 48 doza ditore
 • Me shije natyrale dhe të këndshme molle të pjekur

Përdorimi: Aplikoni 4 sprucime në ditë ose dozën e rekomanduar nga mjeku.
Mund të merret në cdo moment të ditës edhe pa ushqim, duke e përshtatur me rutinën tuaj. Të përdoret 6 muaj pas hapjes.

Paketimi: 25 ml (192 sprucime)

 

Cdo doze ditore përmban:

EC NRV*

Ferric Sodium EDTA/ Ferric ammonium

5 mg

36%

I përshtatshëm:

 • 3 vjec e sipër
 • Vegjetarian 
 • Vegan
 • Gjatë shtatzënisë dhe laktacionit

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

I garantuar, pa: Gluten dhe grurë, Ngjyrues dhe aromë artificiale, Produkte qumështi, OMG

Informacion këshillues:

Suplementet nuk duhet të zëvendësojnë dietën e shëndetshme dhe aktivitetin fizik. Të mbahet larg nga fëmijët.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI ANDI BABAMUSTADurres0692213585
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI SHEHU 2 DurresRruga Ahmet Ramazoti_Lagja 18 Durres693746496
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI EBIS_VLOREVLORE
FARMACI KLODETA_VLVLORE
FARMACI SINANI_VLRruga Hajredin Haxhiraj-Vlore
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI FLORI_BRBERAT0685347909/0684678117
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci PharmanexTirane , Rruga e Qelqit0695247777
FARMACI FLORATirane0682065190
Farmaci HEALTH PHARMATirane,Rruga Sadik Petrela ,nr81700699769745
FARMACI MORENA Tirane Tirane TEK UNAZA E RE 0692590192
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'0686070605
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI JONA_VLVLORE,Lgj"Hajro Cakerri",Rr'Ali Demiraj"kt10699322110
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
Farmaci XhuSiTirane,Rruga Ramazan Demneri ,njesia nr50694574555
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
Farmaci Endri 2Rr.Ali Demi Njesia Bashkiake nr.1 Tirane0699976077 ,0693577133
Farmaci APOLLONIAElbasan lagjja 11Nentori rr . Zyma ndertesa 11/68 0695474042
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.