NO DOL Crema

1 050 Lekë
No Dol Crema eshte nje trajtim lokal i pasur me ekstrakte bimore me veprim antiinflamator, si Shelgu, Artiglio Del Diabolo Dhe Arnika.
Disponibiliteti: Ne gjendje

No Dol Crema është një trajtim lokal për dhimbjet artikulare dhe muskulare. Ky krem është i pasur me ekstrakte bimore me veprim antiinflamator, si Shelgu, Artiglio Del Diabolo Dhe Arnika. Përdoret në dhimbje të shkaktuara nga trauma dhe inflamacione. No Dol Crema duhet të përhapet në nivel lokal, me masazh të lehtë, në zonat e trupit të prekura nga dhimbje muskulare, artikulare dhe kontraktura të ndryshme (dhimbje reumatike, trauma sportive, dhimbje mesi dhe qafe).

Përdorimi: Aplikoni kremin në nivel lokal, me masazh të lehtë, në zonat e trupit të prekura të paktën 2 herë në ditë.

Paketimi: 100 ml

Arnica

Glukozaminë

MSM

Artiglio Del Diavolo

Shelg

Aloe

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI LIVIDA 1Tirane0695545372
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340682010104
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
FARMACI FARMANORDTirane0682062820
FARMACI BABAMUSTADurres
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI LELATirane0685578126 , 02356044
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.