No Dol TraumGel

880 Lekë
No Dol TraumGel eshte nje produkt per trajtimin lokal te enjtjeve si pasoje nga goditje, hematoma, trauma ose plage.
Disponibiliteti: Ne gjendje

No Dol TraumGel është një produkt për trajtimin lokal të ënjtjeve si pasojë nga goditje, hematoma, trauma ose plagë. No Dol TraumGel është një xhel i bazuar në ekstrakte bimore si Artiglio del diabolo, Arnica montana, Escin dhe Mentol, i dobishëm për lehtësimin e dhimbjeve artikulare dhe muskulare dhe për të reduktuar (përmes veprimit të mentolit dhe escina) ënjtjet dhe edemat.

Përdorimi: Aplikoni kremin në nivel lokal, me masazh të lehtë, në zonat e trupit të prekura 1-3 herë në ditë.

Paketimi: 50 ml

Arnica

Mentol

Escina

Artiglio Del Diavolo

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI MISHELDURRES0674044040
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI MATADurres0682078231
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI REJ_VelipojeShkoder-Velipoje
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI 17Tirane
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan697610162
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI MIRELA BERATBERAT0697216839
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI KLODETA_VLVLORE
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
Farmaci Kristal Alketa CelaFier ,Patos lagjja 29 Rr Thoma Rrudha0692085226
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE0692800714
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.