NUTRACEUTICAL DEPUR·DRAIN

€15.39
Suplement ushqimor i cili purifikon organizmin dhe largon likuidet e tepërta.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11814

Indikimet:

Purifikon organizmin.

Largon lëngjet e tepërta nga organizmi.

Përdorimi: Tretni përmbajtjen e bustinës ne 500 ml ujë dhe pijeni gjatë gjithë ditës.

Paketimi: 10 bustina

Përmban:

Betula dhe luleradhiqe- me efekt purifikues për organizmin.

Kopri, misri dhe pilosella- largojnë lëngjet e tepërta mga organizmi.

Hibiscus dhe Fillanthus- përmirësojnë funksionimin e traktit urinar.

Moringa- rregullon balancën e peshës trupore.

Boronica- me efekt antioksidantë, si dhe favorizon mikroqarkullimin (duke lehtësuar kështu këmbët e lodhura).

Mullaga- mbron mukozat intestinale dhe ato të traktit urinar.

Vitaminë C- kontribon në formimin e kolagjenit natyral dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ.

Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861

Specifikime
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.