NUTRACEUTICAL IMMU DETOX

€23.49
Suplement ushqimor me Haematococcus pluvialis, titruar në astaxantinë me efekt antioksidant. Vitamina C dhe D mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ. Vitamina C kontribon në formimin normal të kolagjenit të lëkurës. Vitamina B12 dhe D kontribojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar. Acidi folik dhe vitamina B6 reduktojnë lodhjen.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 11806

Indikimet:

  • Lufton stresin oksidativ.
  • Forcon systemin imunitar.
  • Lufton lodhjen dhe këputjen.

Përdorimi: Rekomandohet të konsumoni 2 kapsula në ditë me një gotë ujë.

Paketimi: 60 kapsula

Përmban:

Astaxantinë: Karotenoid i mikroalgave Hematococcus pluvialis. Ka efekt të fuqishëm antioksidantë, lufton radikalet e lira dhe mbron nga dëmet e shkaktuara nga rrezet UV.

Vitamina C ndihmon në sintezën e kolagjenit.

Vitamina E mbron organizmin nga stresi oksidativ.

Vitamina B12 dhe vitamina D kontribojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Acid folik dhe vitamine B6 reduktojnë lodhjen.

Pa gluten. Pa laktozë.

Specifikime
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.