Padella

680 Lekë
Padele per te mbledhur urinen dhe fecet. I pershtatshem per personat te cilet nuk mund te ngrihen nga krevati per te shkuar ne tualet.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0209
Padele per te mbledhur urinen dhe fecet. I pershtatshem per personat te cilet nuk mund te ngrihen nga krevati per te shkuar ne tualet.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
Farmaci Gurabardhi _ELELBASAN Lagjja Aqif Pasha, rruga Jakov Kilica0695253283
Farmaci.alTirane Rruga Grigor Heba, okjekt 2kateshe, kati 10692089606
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi042200255
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI ARMANDO MUSKOSTRUM_FIER
Specifikime
Sipas Linjave PIC
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.