PANER

€6.24
Suplement ushqyes për meshkuj i cili nxit vitalitetin, energjinë dhe ndihmon në përmirësimin e përformancës gjatë aktivitetit seksual.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11177

Përbërësit

Sasia per dozim

L-argininë

150 mg

Ekstrakt i tharë nga rrënjët e xhinseng siberian (Eleutherococcus senticosus)

60 mg

Ekstrakt i tharë i gjetheve Tribulus terrestris

25 mg

Zink

7.5 mg

Selen

55 µg

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.