Profumo Libeccio Intenso

€60.34
Parfum me baze arome agrumesh, mersine, dellinje dhe arome nga druri i embel. Parfum magjik me arome te parezistueshme dhe te paharrueshme e cila perhapet ne ajer duke i bere te gjithe per vete.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2871
Paketimi: 50 ml
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitParfum
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.