Profumo Camelia Gold

€26.32
Parfum per femra energjike dhe me klas. Arome misterioze dhe e embel qe vjen nga kombinimi i zambakut te ujit me agrumet e buta te cilat pasohen nga aroma e luleve shumengjyreshe, te bardha, jaseminit dhe myshkut.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1915
Paketimi: 60 ml
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Parfum
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.