Profumo Uomo

€64.40
Parfum per meshkuj me arome dinamike. Aroma e livandos dhe mandarines e kombinuar me ate te dafines, xhenxhefilit dhe aromen e pyjeve mesdhetare shperndan ne ajer nje ndjesi energjie pozitive.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10910
Paketimi: 100 ml
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitMeshkujt
Sipas tipit te produktitParfum
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.