Xyliwhite Bubblegum Splash Toothpaste Gel for Kid

650 Lekë
Paste dhembesh per femije ne forme xheli me shije camcakezi.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Pa fluoride dhe SLS
  • E embëlsuar me produkt natyral- xylitol (25%)
  • E testuar dhe e aprovuar nga fëmijët

Përdorimi: Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentisti juaj.

Paketimi: 85g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI META SHSHKODER0694531283
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.