Xyliwhite Orange Splash Toothpaste Gel for Kids

630 Lekë
Paste dhembesh per femije ne forme xheli me shije portokalli.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Pa fluoride dhe SLS
  • E embëlsuar me produkt natyral- xylitol (25%)
  • E testuar dhe e aprovuar nga fëmijët

Përdorimi: Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentisti juaj.

Paketimi: 85g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI STELA VLVlore
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI DRITA.J_TRTirane,prane maternitetit te ri0697842067
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
FARMACI MARSIDA SHShkoder
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.