XyliWhite Platinum Toothpaste Gel with Baking Soda

920 Lekë
Paste per dhembet pa flor e cila perdor xylitol si perberin kryesor.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Pastron dhe zbardhon
  • E formuluar me përbërësit më të pastër
  • Me fuqi zbardhuese nga soda e bukës dhe papina
  • Përmban 25% Xylitol, në nivelet më të larta
  • Me shije të freskët
  • Formulë vegane/vegjetariane
  • Për fëmijë dhe të rritur.

Përdorimi: Nga 2 vjec e sipër: Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentisti juaj.

Përbërës: Xylitol (25%), bikarbonat natriumi (9%), Papain

Paketimi: 181 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.