XyliWhite Cinnafresh Toothpaste Gel

920 Lekë
Paste per dhembet pa flor e cila perdor xylitol si perberin kryesor.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Pastron dhe zbardhon
  • E formuluar me përbërësit më të pastër
  • Me fuqi zbardhuese nga papaina
  • Përmban 25% Xylitol, në nivelet më të larta
  • Me shije të freskët
  • Formulë vegane/vegjetariane
  • Për fëmijë dhe të rritur

Përdorimi: Nga 2 vjec e sipër: Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentisti juaj.

Përbërës: Xylitol (25%), Papain

Paketimi: 181 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci XhuSiTirane,Rruga Ramazan Demneri ,njesia nr50694574555
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
FARMACI MATADurres0682078231
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI MISHELDURRES0674044040
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.