TRIDERM AD CLEANSING CREAM

€15.39
Pastron butesisht trupin dhe floket me prezence te dermatitit atopik. I pershtatshem per bebe, femije dhe te rritur. Shmang irritimin e syve dhe te lekures pasi shkumon pak.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10758

Permban:

Sorbitol dhe glicerine: Kane efekt hidratues dhe mbrojtes. 

Vaj nga bajamja e embel: Veti hidratuese dhe emoliente. Pershtatet shume mire me lekuren dhe vecanerisht me lekurat sensitive.

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te thate, masazhojeni butesisht dhe me pas shpelajeni me uje te ngrohte.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI PINK DHE BLU PHARMTirane Rruga Dali Ndreu,mbi Maternitetin e Ri 0693893026
FARMACI ENDI Abdulla HoxhaPrane Dispancerise-TIRANE042256067
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Vitamin C Crystals Powder
€17.01
Picture of Peppermint Oil
€9.72
Picture of Grapeseed Oil
€5.59
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.