DEFENCE TOLERANCE ESSENTIAL CLEANSING WATER 400 ml

€17.82
Pastron lekuren dhe heq make up-in edhe ne zonen e syve. I pershtatshem per lekurat sensitive dhe intolerante. Mbron barrieren hidrolipidike te lekures dhe parandalon skuqjen dhe acarimin e saj.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10056

I testuar oftalmologjikisht per sy te ndjeshem dhe persona qe mbajne lente.

Permban:

Substancat humektante: Keta perberes kane aftesine per te mbajtur hidratimin e duhur ne lekure, duke luftuar dehidrimin  e shkaktuar nga agjentet e ashper mjedisor.

Pantenol (pro-vitamin B5): Ka veprim te trefishte: Hidratues, riparues dhe ushqyes, gjithashtu ndihmon ne rigjenerimin natyral te lekures dhe lehteson skuqjen.

Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre dhe dekolte duke perdorur nje tampon pambuku. Mund ta perdorni me shpelarje ose jo, sipas deshires suaj .

Paketimi: 400 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.