Summer Breeze Cleansing Mouse

€18.63
Pastrues fytyre ne trajte shkume, i cili largon lehtesisht papastertite, make up-in dhe yndyren e tepert te fytyres, pa e irrituar ate, duke e lene te fresket e te hidratuar.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 11139

Eshte i pasure me glicerine dhe ekstrakte te cajit te zi, i njohur ky i fundit si “eliksiri i rinise”.

I pershtatshem per perdorim te perditshem.

Perdorimi:

Aplikoni shkumen ne fytyre te lagur, masazhojeni butesisht dhe shpelajeni.

Paketimi:150 ml

Perberja:

Glicerine

Ekstrakte te cajit te zi

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.